SEPET0 GİRİŞ YAP

ÖRENGUTAN DESEN YARIŞMASI

Örengutan Çocuk Kulübü olarak, örgü örmek üzerinden çocukların yaratıcı düşünme, tasarlama ve üretme becerilerini geliştirecek ve tasarladıklarını hayata geçirebilecekleri bir desen yarışması düzenliyoruz.  

5-14 yaş grubundaki tüm çocuklar bu yarışmaya katılabilir. Gerekli olan tek şey 25x25 lik bir grafik kağıdına tasarladıkları desen ile beraber, o desene ilham olan hikayeyi en az bir paragraf ile anlatmak.

Bu desenlerin içinden en beğenilen ilk 3 tanesi, sevimli dostlarımız Pablo, Felix, Mathilda, Queen ve Çikibi’den oluşan Örengutan Jürisi tarafından seçilecek. Seçilen desenlerle atkı, bere veya boyunluk gibi örülerek üretilen giyim eşyalarına dönüşebilecek yazılı tarifler hazırlayarak, tasarımlarına çocukların isimlerini verecek ve web sitemizde paylaşıma açık modeller olarak yayınlayacağız.

Sizler de bu modelleri örerek bu etkileşimli çalışmaya katılabilir, çocuklara tasarladıklarını hayata geçirmelerinde en büyük desteği verebilirsiniz. Yarışma detayları için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

 


Adres : Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Caddesi No:66/1 Şişli/İstanbul e-mail : info@orgutopya.com Telefon: +90 212 973 13 33

All rights reserved ©

Gizlilik ve Çerez Politikası Site Kullanım Koşulları Mesafeli Satış Sözleşmesi Ön Bilgilendirme Formu